Tilda Publishing
Tasuta kohaletoimetamine tellimusele alates 50 € /
Kingitus alates 15 €, 2 kingitust alates 40 €

Toitev Ihupiim-Komfort Kehale ja Kätele, 250 ml

FAMILLE BIO
90791
11.05
13.00
KIRJELDUS
Ihupiim-Komforti niisutab kauaks, intensiivselt toidab, kaitseb keha- ja kätenahka agressiivsete välismõjude eest ning ihupiima kaitseomadused säilivad kauaks ajaks peale kasutamist tänu Õunast BIO saadud aktiivainetele(puuviljavesi ja ekstraktid).


Lõhn: õun

Tekstuur: fluiidne

Eelised: mitterasvane ja mittekleepuv

Sertifitseeritud orgaaniliste ja 99% loodusliku päritoluga koostisosadega toode sobib kogu pere nahahoolduseks, sealhulgas ka lastele alates 3. eluaastast.


Ihupiim meeldiva piimjase tekstuuriga just kui ümbritseb nahka, muutes selle koheselt pehmeks, sametiseks ja tekib mugavustunne.

Toode sai "Perede poolt heaks kiidetud" märki sõltumatult organisatsioonilt, mis autasustab parimaid tooteid kogu perele tarbijakogemuse kvaliteedi põhjal.***


* Sobib lastele alates 3. eluaastast.
** 17,1/20 - on keskmine hinne, sh 4,7/5 ökoskaalal testrühmas "Perede poolt heaks kiidetud"; 2022. aasta novembris 100 perekonnaga läbi viidud testid Prantsusmaal.
24% kogu koostisosadest on mahepõllumajanduslikult kasvatatud. 99% kõigist koostisosadest on looduslikku päritolu.


COSMOS ORGANIC sertifikaat on väljastatud Ecocert Greenlife poolt vastavalt COSMOS standardile.


FAMILLE BIO = PEREKOND BIOTAIMNE KOMPONENT:

Õun BIO

Toidab, niisutab ja kaitseb kogu pere nahka.
Uus, sertifitseeritud orgaaniline, toodete sari Prantsusmaa Bretagne'ist Õun BIO toitvate ainetega sobib kasutamiseks kogu perele, sealhulgas lastele alates 3. eluaastast.

Meie valemite südames on Õun BIO - puuvili, mida hinnatakse mitte ainult selle paljude toitvate omaduste poolest, vaid ka nahale kasuliku mõju tõttu.


Õuna olulised vee-, kiudainete-, mineraalide ja polüfenoolide varud on nahale kasulikud. Seetõttu on täiesti loomulik, et meie eksperdid soovides kõiki neid eeliseid ära kasutada, püüdsid ekstraheerida Õunast BIO aktiivseid toimeaineid.


Meie uuenduslikud ekstraheerimistehnoloogiad on võimaldanud eraldada ja välja töötada 3 patenteeritud toimeainet:
- eriti suhkrute ja polüfenoolide rikas ekstrakt, mis on naha kaitseks hädavajalik;
- rasvhapetega küllastunud õli, mis on asendamatu nahabarjääri tugevdamiseks;
- puuviljavesi, mis aitab säilitada naha niiskustaset.

See ainulaadne ja uuenduslik Õun BIO-põhiste koostisosade kombinatsioon aitab tõhusalt toita, niisutada ja kaitsta kogu pere nahka.

Püüdlesime suletud ahela ja jäätmevaba tootmise poole tihedas koostöös partneritega – kohalike siidritootjatega. Kuna oma toodete koostises olevate toimeainete jaoks kasutame tervet õuna – kõiki õuna osi, mis on veel toitaineterikkad.


MEIE LUBADUSED
- 98% looduslikku päritolu koostisosi
- Vastutustundlik agroökoloogia
- Pudel ja pakend on taaskasutatavadKOOSTIS
AQUA/WATER/EAUPYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER*GLYCERINOCTYLDODECANOLDICAPRYLYL ETHERGLYCERYL STEARATEBUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER*GLYCERYL STEARATE CITRATEPENTYLENE GLYCOLCETEARYL ALCOHOLPYRUS MALUS (APPLE) SEED OIL*PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT*GLYCERYL CAPRYLATECETEARYL GLUCOSIDEXANTHAN GUMPARFUM/FRAGRANCESORBIC ACIDSODIUM BENZOATESODIUM BICARBONATESODIUM GLUCONATECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATETOCOPHEROL·* Ingrédients issus de l Agriculture Biologique

HInd: 46 €/L