Tilda Publishing
Tasuta kohaletoimetamine tellimusele alates 50 € /
Kingitus alates 15 €, 2 kingitust alates 40 €

Taastav CICA-Kreem Näole, Kehale ja Kätele, 50 ml

FAMILLE BIO
90378
14.45
17.00
KIRJELDUS
Taastav CICA-Kreem niisutab, intensiivselt toidab ja rahustab kuivi, ärritunud ja nõrgenenud nahapiirkondi tänu Õunast BIO saadud aktiivsetele toimeainetele.

Lõhn: õun
Nahatüüp: kuiv, ärritunud ja nõrgenenud nahk
Tekstuur: tihe kreemjas
Kasutuse piirkonnad: kuiva naha piirkonnad

Sertifitseeritud orgaaniliste ja 99% loodusliku päritoluga koostisosadega toode sobib kogu pere nahahoolduseks, sealhulgas ka lastele alates 3. eluaastast.

Tiheda tekstuuriga kreem rahustab koheselt ärritunud nahapiirkondi, jätab mugavustunde ja on ettevaatlik tundliku naha loomuliku tasakaalu vastu. Kreem soodustab naha barjäärifunktsiooni kohest taastumist, tugevdab nahka pärast 28-päevast kasutamist** ja jätab nahale peene õunalõhna.

Toode sai "Perede poolt heaks kiidetud" märki sõltumatult organisatsioonilt, mis autasustab parimaid tooteid kogu perele tarbijakogemuse kvaliteedi põhjal.***

Tulemused:
96% vabatahtlikest ütlesid, et nende nahk on kaitstud ja toidetud**
93% vabatahtlikest ütlesid, et toode rahustab nahka**
92% vabatahtlikud ütlesid, et naha pingulustunne väheneb**
92% vabatahtlikest ütlesid, et toode taastab kuivad nahalaigud**

* Sobib lastele alates 3. eluaastast.
** Rahulolu uuring on läbi viidud 118 vabatahtliku osavõtul 28 päeva jooksul.
*** 16,5/20- on keskmine hinne, sh 4,4/5 ökoskaalal testrühmas "Perede poolt heaks kiidetud"; 2022. aasta novembris 100 perekonnaga läbi viidud testid Prantsusmaal.

24% kogu koostisosadest on mahepõllumajanduslikult kasvatatud. 99% kõigist koostisosadest on looduslikku päritolu.

COSMOS ORGANIC sertifikaat on väljastatud Ecocert Greenlife poolt vastavalt COSMOS standardile.


FAMILLE BIO = PEREKOND BIO


TAIMNE KOMPONENT:

Õun BIO

Toidab, niisutab ja kaitseb kogu pere nahka.
Uus, sertifitseeritud orgaaniline, toodete sari Prantsusmaa Bretagne'ist Õun BIO toitvate ainetega sobib kasutamiseks kogu perele, sealhulgas lastele alates 3. eluaastast.

Meie valemite südames on Õun BIO - puuvili, mida hinnatakse mitte ainult selle paljude toitvate omaduste poolest, vaid ka nahale kasuliku mõju tõttu.


Õuna olulised vee-, kiudainete-, mineraalide ja polüfenoolide varud on nahale kasulikud. Seetõttu on täiesti loomulik, et meie eksperdid soovides kõiki neid eeliseid ära kasutada, püüdsid ekstraheerida Õunast BIO aktiivseid toimeaineid.


Meie uuenduslikud ekstraheerimistehnoloogiad on võimaldanud eraldada ja välja töötada 3 patenteeritud toimeainet:
- eriti suhkrute ja polüfenoolide rikas ekstrakt, mis on naha kaitseks hädavajalik;
- rasvhapetega küllastunud õli, mis on asendamatu nahabarjääri tugevdamiseks;
- puuviljavesi, mis aitab säilitada naha niiskustaset.

See ainulaadne ja uuenduslik Õun BIO-põhiste koostisosade kombinatsioon aitab tõhusalt toita, niisutada ja kaitsta kogu pere nahka.

Püüdlesime suletud ahela ja jäätmevaba tootmise poole tihedas koostöös partneritega – kohalike siidritootjatega. Kuna oma toodete koostises olevate toimeainete jaoks kasutame tervet õuna – kõiki õuna osi, mis on veel toitaineterikkad.


MEIE LUBADUSED
- 98% looduslikku päritolu koostisosi
- Vegantoode
- Vastutustundlik agroökoloogia
- Pudel ja pakend on taaskasutatavadKOOSTIS
AQUA/WATER/EAUPYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER*COCO-CAPRYLATE/CAPRATEGLYCERINMYRISTYL MYRISTATETRIBEHENINBUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER*GLYCERYL STEARATEGLYCERYL STEARATE CITRATEPENTYLENE GLYCOLSTEARIC ACIDPYRUS MALUS (APPLE) SEED OIL*PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT*PALMITIC ACIDGLYCERYL CAPRYLATEXANTHAN GUMPARFUM/FRAGRANCESODIUM BENZOATESODIUM GLUCONATECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATESODIUM HYDROXIDESODIUM HYDROXIDE·* Ingrédients issus de l Agriculture Biologique

HInd: 300 €/L