Tilda Publishing
Tasuta kohaletoimetamine tellimusele alates 50 € /
Kingitus alates 15 €, 2 kingitust alates 40 €

Sulfaatidevaba Pehme Puhastav Geel Kehale ja Juustele, 390 ml

FAMILLE BIO
90686
7.23
8.50
KIRJELDUS
Sulfaatidevaba** Geel puhastab nahka õrnalt niisutab pikaks ajaks, muutes nahka õrnaks ja elastseks ning juuksed pehmeks ilma raskust lisamata tänu Õunast BIO saadud aktiivainetele(puuviljavesi ja ekstraktid).

Lõhn: õun

Tekstuur: vahutav geeljas

Kasutuse piirkonnad: nägu, keha ja juuksed


Sertifitseeritud orgaaniliste ja 97% loodusliku päritoluga koostisosadega toode sobib kogu pere nahahoolduseks, sealhulgas ka lastele alates 3. eluaastast.

Pehme Puhastav Geel vahutab nahal veega kokkupuutel, loputab kergesti maha ja sobib kõikidele naha- ja juuksetüüpidele. Ei kipita silmi.

Toode sai "Perede poolt heaks kiidetud" märki sõltumatult organisatsioonilt, mis autasustab parimaid tooteid kogu perele tarbijakogemuse kvaliteedi põhjal.***

Ainult väliseks kasutamiseks. Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.

Meie lubadused: alates 2020. aastast on kõik Prantsusmaal toodetud Yves Rocheri pudelid valmistatud 100% taaskasutatud plastist ja on taaskasutatavad. ***


* Sobib lastele alates 3. eluaastast.
** Ilma sulfaat pindaktiivsete aineteta.
*** 16,3/20 - on keskmine hinne, sh 4,8/5 ökoskaalal testrühmas "Perede poolt heaks kiidetud"; 2022. aasta novembris 100 perekonnaga läbi viidud testid Prantsusmaal.
***** Välja arvatud korgid, dosaatorid ja küünelakieemaldaja pudelid.

10% kogu koostisosadest on mahepõllumajanduslikult kasvatatud. 97% kõigist koostisosadest on looduslikku päritolu.

COSMOS ORGANIC sertifikaat on väljastatud Ecocert Greenlife poolt vastavalt COSMOS standardile.


FAMILLE BIO = PEREKOND BIO


TAIMNE KOMPONENT:

Õun BIO

Toidab, niisutab ja kaitseb kogu pere nahka.
Uus, sertifitseeritud orgaaniline, toodete sari Prantsusmaa Bretagne'ist Õun BIO toitvate ainetega sobib kasutamiseks kogu perele, sealhulgas lastele alates 3. eluaastast.

Meie valemite südames on Õun BIO - puuvili, mida hinnatakse mitte ainult selle paljude toitvate omaduste poolest, vaid ka nahale kasuliku mõju tõttu.


Õuna olulised vee-, kiudainete-, mineraalide ja polüfenoolide varud on nahale kasulikud. Seetõttu on täiesti loomulik, et meie eksperdid soovides kõiki neid eeliseid ära kasutada, püüdsid ekstraheerida Õunast BIO aktiivseid toimeaineid.


Meie uuenduslikud ekstraheerimistehnoloogiad on võimaldanud eraldada ja välja töötada 3 patenteeritud toimeainet:
- eriti suhkrute ja polüfenoolide rikas ekstrakt, mis on naha kaitseks hädavajalik;
- rasvhapetega küllastunud õli, mis on asendamatu nahabarjääri tugevdamiseks;
- puuviljavesi, mis aitab säilitada naha niiskustaset.

See ainulaadne ja uuenduslik Õun BIO-põhiste koostisosade kombinatsioon aitab tõhusalt toita, niisutada ja kaitsta kogu pere nahka.

Püüdlesime suletud ahela ja jäätmevaba tootmise poole tihedas koostöös partneritega – kohalike siidritootjatega. Kuna oma toodete koostises olevate toimeainete jaoks kasutame tervet õuna – kõiki õuna osi, mis on veel toitaineterikkad.


MEIE LUBADUSED
- 97% looduslikku päritolu koostisosi
- Vastutustundlik agroökoloogia
- Pudel ja pakend on taaskasutatavad
- Flakoon 100% taaskasutatud plastikust taaskasutatav pudel
- SulfaadivabaKOOSTIS
AQUA/WATER/EAUPYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER*DISODIUM COCOYL GLUTAMATESODIUM COCOAMPHOACETATEDECYL GLUCOSIDEGLYCERINCITRIC ACIDPYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT*PARFUM/FRAGRANCEXANTHAN GUMCAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDESODIUM BENZOATESODIUM COCOYL ALANINATEDICAPRYLYL ETHERGLYCERYL OLEATEPOTASSIUM SORBATEBENZOIC ACID·* Ingrédients issus de l Agriculture Biologique

HInd: 18.75 €/L