Tilda Publishing
Tasuta kohaletoimetamine tellimusele alates 50 € /
Kingitus alates 15 €, 2 kingitust alates 40 €
Tilda Publishing
KUNI 4. AUGUSTINI LISAKINGITUS-TOODE
2 KAUBA OSTUS ÜHES TŠEKIS

Äädikas-Loputusvahend DETOX Moringaga - Kõikidele juuksetüüpidele, 150 ml

Solutions Botanique Capillaire
57395
8.00
10.00
KIRJELDUS
Moringaga rikastatud Äädikas-Loputusvahend DETOX eemaldab juukse raskendavaid ja juukseid tuhmiks muutuvaid osakesi. Juuksed muutuvad pehmeks ja läikivamaks.

Juuksetüüp: kõik juuksetüübid
Tekstuur: vedel
Eelised: 2 korda rohkem mustuse eemaldamist võrreldes lihtsalt veega loputamisega*

Tulemused:
100 % - juuksed on puhtad**
85 % - toode ei muuda juukseid raskemaks**
81 % - juuksed on elastsemad **
81 % - toode eemaldab juustest kõvadus soolade katet**

Kasutamine: loksutage enne kasutamist. Kandke enne viimast juuste loputamist, loputage maha hoolikalt. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega.

Meie lubadused: alates 2020. aastast on kõik Prantsusmaal toodetud Yves Rocheri pudelid valmistatud 100% taaskasutatud plastist ja on taaskasutatavad.***

* Instrumentaalne test.
** Rahulolu uuring on läbi viidud 27nvabatahtliku osavõtul
*** Välja arvatud korgid, dosaatorid ja küünelakieemaldaja pudelid.

TAIMNE KOMPONENT:

Vetikad BIO Bretagne´st

Vähendab liigset seebumit ja eemaldab mustuse.

Tänapäeval on reostust (tubakas, vihm, tolm...) raske vältida. Naha tõelised vaenlased, mõjutavad nad ka juuste ilu. Põhimõtteliselt on saastavad osakesed õhus hajutatud ja peanahale settides muudavad selle haavatavaks ja põhjustavad tasakaalutust.

Selle protsessi tulemusena muutuvad juuksejuured kiiremini rasvaseks, raskemaks. Saasteained takistavad hapniku jõudmist juuksevarre, muutes juuksekarvu tuhmiks.

Omades ainulaadseid teadmisi taimemaailmast Yves Rocher´i Taimse Kosmeetika® tedlased valisid Vetikad BIO Prantsusmaa Bretagne´st tänu vetikate puhastavatele omadustele.

ASPARAGOPSIS ARMATA ehk Vetikas „Neptunuse harpuun“, klammerdub oma konksu-okkadega paatide kere külge, see vetikaehituse omadus võimaldab tal üle ookeani reisida. Nii leidsidki meie teadlased ta Bretagne'i rannikult, kohas mida nimetatakse „Maa servaks“.

Vetikate puhastav toime seisneb selles, et nad vähendavad tõhusalt üleliigset seebumirasu tootmist. Peanahk puhastatakse üleliigsest sebumist, samuti mustusest. Juuksed muutuvad kergeks ja läikivaks.
MEIE LUBADUSED
- 97% looduslikku päritolu koostisosi
- Silikoonivaba
- Flakoon 100% taaskasutatud plastikust taaskasutatav pudel
KOOSTIS
AQUA/WATER/EAUDECYL GLUCOSIDELACTIC ACIDPARFUM/FRAGRANCEASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACTBRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINESORBIC ACIDACETIC ACIDGLYCERINLIMONENE|AQUA/WATER/EAULAURETH-10MORINGA PTERYGOSPERMA/OLEIFERA SEED EXTRACTPARFUM/FRAGRANCEPEG-40 HYDROGENATED CASTOR OILLACTIC ACIDCETRIMONIUM CHLORIDEZINC GLUCONATEACETIC ACIDFRUCTOOLIGOSACCHARIDESLIMONENESCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACTBENZYL ALCOHOLINULINMALTODEXTRIN78v1

HInd: 66.67 €/L