Tilda Publishing
Tasuta kohaletoimetamine tellimusele alates 50 € /
Kingitus alates 15 €, 2 kingitust alates 40 €

Šampoon PUHAS DETOX Vetikatega BIO - Sulfaatidevaba - Normaalsetele ja rasustele juustele, 300 ml

Solutions Botanique Capillaire
55440
8.00
KIRJELDUS
Prantsuse Bretagne´st Vetikatega BIO rikastatud šampoon Imab liigse seebumi ja eemaldab mustuse. Peanahk on puhastatud, juuksed muutuvad pehmeks, säravamaks ja kergeks.

Juuksetüüp: normaalsed ja rasvased juuksed
Tekstuur: mitteläbipaistev geeljas
Eelised: juuksed on puhtad kuni 48 tundi*

Sulfaatidevaba** šampoon PUHAS DETOX on spetsiaalse valemiga normaalsetele ja rasustele juustele õrnalt puhastab juukseid juurtest.

Tulemused:
83% – šampoon puhastab peanaha mustusest ja kosmeetikatoodete jääkidest***
78% - juuksed läigivad***
77% - peanahk ja juuksed puhastatud***
75% - üleliigne sebum on peanahalt eemaldatud***

Kasutamine: Kandke väike kogus šampooni märjadele juustele. Masseerige peanahka, seejärel loputage.
Meie lubadused: alates 2020. aastast on kõik Prantsusmaal toodetud Yves Rocheri pudelid valmistatud 100% taaskasutatud plastist ja on taaskasutatavad.****

* Kliiniline uuring on läbi viidud 14 vabatahtliku osavõtul
** Ilma sulfaat pindaktiivsete aineteta
*** Rahulolu uuring on läbi viidud 114 vabatahtliku osavõtul
**** Välja arvatud korgid, dosaatorid ja küünelakieemaldaja pudelid.

TAIMNE KOMPONENT:

Vetikad BIO Bretagne´st

Vähendab liigset seebumit ja eemaldab mustuse.

Tänapäeval on reostust (tubakas, vihm, tolm...) raske vältida. Naha tõelised vaenlased, mõjutavad nad ka juuste ilu. Põhimõtteliselt on saastavad osakesed õhus hajutatud ja peanahale settides muudavad selle haavatavaks ja põhjustavad tasakaalutust.

Selle protsessi tulemusena muutuvad juuksejuured kiiremini rasvaseks, raskemaks. Saasteained takistavad hapniku jõudmist juuksevarre, muutes juuksekarvu tuhmiks.

Omades ainulaadseid teadmisi taimemaailmast Yves Rocher´i Taimse Kosmeetika® tedlased valisid Vetikad BIO Prantsusmaa Bretagne´st tänu vetikate puhastavatele omadustele.

ASPARAGOPSIS ARMATA ehk Vetikas „Neptunuse harpuun“, klammerdub oma konksu-okkadega paatide kere külge, see vetikaehituse omadus võimaldab tal üle ookeani reisida. Nii leidsidki meie teadlased ta Bretagne'i rannikult, kohas mida nimetatakse „Maa servaks“.

Vetikate puhastav toime seisneb selles, et nad vähendavad tõhusalt üleliigset seebumirasu tootmist. Peanahk puhastatakse üleliigsest sebumist, samuti mustusest. Juuksed muutuvad kergeks ja läikivaks.
MEIE LUBADUSED
- 94% looduslikku päritolu koostisosi
- Silikoonivaba
- Sulfaadivaba
- Pudel ja pakend on taaskasutatavadKOOSTIS
AQUA/WATER/EAUSODIUM METHYL COCOYL TAURATECOCAMIDOPROPYL BETAINESODIUM COCOYL ISETHIONATELAURYL GLUCOSIDEPARFUM/FRAGRANCEASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACTSODIUM BENZOATEGLYCERINCITRIC ACIDGUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDESODIUM CHLORIDECOCO-GLUCOSIDEGLYCERYL OLEATEPOTASSIUM SORBATELIMONENETOCOPHERYL ACETATEHYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATETOCOPHEROL10820v0

HInd: 26.67 €/L

Millesse veel armuda