Tilda Publishing
Tasuta kohaletoimetamine tellimusele alates 50 € /
Kingitus alates 15 €, 2 kingitust alates 40 €

Puhastav Kuivšampoon PUHAS DETOX Vetikatega BIO - Normaalsetele ja rasustele juustele, 150 ml

Solutions Botanique Capillaire
61271
14.00
KIRJELDUS
Prantsuse Bretagne´st Vetikatega BIO rikastatud šampoon PUHAS DETOX Imab liigse seebumi juurte juurest, taastab juustele värskuse, volüümi ja kerguse. Juuksed on puhastatud, pehmed ja säravad.

Juuksetüüp: normaalsed ja rasvased juuksed
Tekstuur: puudrine
Eelised: taastab juuste värskust, volüümi ja kergust

Tulemused:
85 % - juuste värskus taastatud**
82 % - toode neutraliseerib lõhnad 6 tunni jooksul**
83 % - toode Imab liigse seebumi juurte juurest **
74% - toode ei vähenda juuste loomulikku sära**

Kasutamine: enne kasutamist loksuta, kandke juuste juurtele, pihustada 30 cm kauguselt. Masseerige peanahka, seejärel kammi juuksed põhjalikult läbi.
* Iseseisev hinnang 13 vabatahtliku osavõtul.
** Rahulolu uuring on läbi viidud 107 vabatahtliku osavõtul.

TAIMNE KOMPONENT:

Vetikad BIO Bretagne´st

Vähendab liigset seebumit ja eemaldab mustuse.

Tänapäeval on reostust (tubakas, vihm, tolm...) raske vältida. Naha tõelised vaenlased, mõjutavad nad ka juuste ilu. Põhimõtteliselt on saastavad osakesed õhus hajutatud ja peanahale settides muudavad selle haavatavaks ja põhjustavad tasakaalutust.

Selle protsessi tulemusena muutuvad juuksejuured kiiremini rasvaseks, raskemaks. Saasteained takistavad hapniku jõudmist juuksevarre, muutes juuksekarvu tuhmiks.

Omades ainulaadseid teadmisi taimemaailmast Yves Rocher´i Taimse Kosmeetika® tedlased valisid Vetikad BIO Prantsusmaa Bretagne´st tänu vetikate puhastavatele omadustele.

ASPARAGOPSIS ARMATA ehk Vetikas „Neptunuse harpuun“, klammerdub oma konksu-okkadega paatide kere külge, see vetikaehituse omadus võimaldab tal üle ookeani reisida. Nii leidsidki meie teadlased ta Bretagne'i rannikult, kohas mida nimetatakse „Maa servaks“.

Vetikate puhastav toime seisneb selles, et nad vähendavad tõhusalt üleliigset seebumirasu tootmist. Peanahk puhastatakse üleliigsest sebumist, samuti mustusest. Juuksed muutuvad kergeks ja läikivaks.

MEIE LUBADUSED
- 100% looduslikku päritolu koostisosi
- Silikoonivaba
- Vastutustundlik agroökoloogia
- Pudel ja pakend on taaskasutatavadKOOSTIS
DIMETHYL ETHERALCOHOL DENAT.ORYZA SATIVA (RICE) STARCHGLYCERINPROPYLENE GLYCOL DIBENZOATEASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACTPARFUM/FRAGRANCEISOAMYL LAURATEMAGNESIUM STEARATEAQUA/WATER/EAULIMONENECITRAL10826v0

HInd: 80 €/L

Millesse veel armuda