Tilda Publishing
Tasuta kohaletoimetamine tellimusele alates 50 € /
Kingitus alates 15 €, 2 kingitust alates 40 €

Konditsioneer PUHAS DETOX Vetikatega BIO - Normaalsetele ja rasustele juustele, 200 ml

Solutions Botanique Capillaire
56405
9.00
KIRJELDUS
Prantsuse Bretagne´st Vetikatega BIO rikastatud konditsioneer PUHAS DETOX puhastab ja toidab juukseid ilma raskust lisamata. Juuksed on siidised, pehmed, püsivad kauem puhtad püsivad ja on kergesti kammitavad.

Juuksetüüp: normaalsed ja rasvased juuksed

Tekstuur: sulav kreemjas
Eelised: eemaldab 97 % mustusest*

Tulemused:
100 % - juuksed kergesti lahti harutatud**
96 % - juuksed läigivad**
96 % - juuksed on värsked**
96 % - juuksed on kerged**

Kasutamine: Kandke väike kogus toodet niisketele, kergelt väänatud juustele kogu pikkuses. Laske toimida 1 minutiks, seejärel loputage.

Meie lubadused: alates 2020. aastast on kõik Prantsusmaal toodetud Yves Rocheri pudelid valmistatud 100% taaskasutatud plastist ja on taaskasutatavad. ***

* Instrumentaalne test kasutades PUHAS DETOX sarja šampooni ja konditsioneeri. Saastvate süsinikuosakeste eemaldamine.
** Rahulolu uuring on läbi viidud 28 vabatahtliku osavõtul.
*** Välja arvatud korgid, dosaatorid ja küünelakieemaldaja pudelid.TAIMNE KOMPONENT:

Vetikad BIO Bretagne´st

Vähendab liigset seebumit ja eemaldab mustuse.

Tänapäeval on reostust (tubakas, vihm, tolm...) raske vältida. Naha tõelised vaenlased, mõjutavad nad ka juuste ilu. Põhimõtteliselt on saastavad osakesed õhus hajutatud ja peanahale settides muudavad selle haavatavaks ja põhjustavad tasakaalutust.

Selle protsessi tulemusena muutuvad juuksejuured kiiremini rasvaseks, raskemaks. Saasteained takistavad hapniku jõudmist juuksevarre, muutes juuksekarvu tuhmiks.

Omades ainulaadseid teadmisi taimemaailmast Yves Rocher´i Taimse Kosmeetika® tedlased valisid Vetikad BIO Prantsusmaa Bretagne´st tänu vetikate puhastavatele omadustele.

ASPARAGOPSIS ARMATA ehk Vetikas „Neptunuse harpuun“, klammerdub oma konksu-okkadega paatide kere külge, see vetikaehituse omadus võimaldab tal üle ookeani reisida. Nii leidsidki meie teadlased ta Bretagne'i rannikult, kohas mida nimetatakse „Maa servaks“.

Vetikate puhastav toime seisneb selles, et nad vähendavad tõhusalt üleliigset seebumirasu tootmist. Peanahk puhastatakse üleliigsest sebumist, samuti mustusest. Juuksed muutuvad kergeks ja läikivaks.
MEIE LUBADUSED
- 97% looduslikku päritolu koostisosi
- Silikoonivaba
- Vastutustundlik agroökoloogia
- Flakoon 100% taaskasutatud plastikust taaskasutatav pudel
KOOSTIS
AQUA/WATER/EAUCETYL ALCOHOLBRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINEASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACTPARFUM/FRAGRANCELACTIC ACIDISOAMYL LAURATEGLYCERINPANTHENOLBENZOIC ACIDLIMONENE10821v0

HInd: 45 €/L

Millesse veel armuda